יום שלישי, 2 ביוני 2009

חדר דיסקרטי ואנונימי באמת- רק אצל מאיר 054-2595556

בזמנו, חיפשתי חדר להשכרה לפי שעות באזור פתח תקוה, שיהא דיסקרטי וחסוי. מצאתי את עצמי במקום שהוגדר כ"השכרת צימרים דיסקרטים". בחניה היו מכוניות רבות.

נכנסו פנימה, ומצאנו מסדרון ארוך עם הרבה חדרים. שאלנו אם כל החדרים מאוכלסים ונאמר לנו כי כן, רובם מאוכלסים, אבל לא לדאוג.

למען האמת, אני דאגתי והסתבר בדיעבד שאכן היתה לי סיבה לדאגה. לכל החדרים היתה יציאה וכניסה אחת ומכורח המציאות נתקלנו בכמה זוגות בדרכנו לרכב לחניה. אחד מהזוגות שנתקלנו בהם היו גיסי והדייט שלו. עמדנו ובהינו אחד בשני כשלאף אחד מאתנו אין דרך להסביר מה מעשיו שם למעט האמת, שאותה בוודאי שלא רצינו לאמר.

ועכשיו, לדודבדן שבעוגה: http://users6.nofeehost.com/pinahama/

החדרים של מאיר ממוקמים באזור התעשיה של פתח תקוה, במקום שמוגדר כאזור מסחרי. אין שילוט ואין שום דרך לדעת או לצפות באנשים הנכנסים פנימה. הכל חסום וסגור. כניסה ויציאה נפרדת לכל חדר. לא רואים אף אחד. כניסה, תשלום ויציאה - חסויים לחלוטין.

וגם אם, במקרה, נתקלתם במישהו מוכר, לאחר שעזבתם את החדר, אין לאף אחד דרך לדעת שהייתם בחדר להשכרה מאחר ואין שום שילוט ו/או הכוונה ו/או מידע לגבי הימצאות חדר כזה שם.

בנוסף, הרי אתם באזור מסחרי מוגדר, ותמיד יש מה לעשות באזור מסחרי בשעות היום והערב. תשאלו "מה קורה בלילה?" בלילה, האזור שקט, ריק, ודומם, כשמעבר לכביש ישנה תחנת דלק עם קיוסק, שפתוח 24 שעות.

המלצה חמה, נסו את החדרים להשכרה לאירוח דיסקרטי, ליום, ללילה או לפגישה אישית, אני בין הלקוחות הכי מרוצים שלו ויש לו הרבה.

בברכה, לקוח מרוצה - יצחק השובבמאיר 054-2595556


תגובה 1:

  1. אני ממליץ על החדרים של פינה חמה. הייתי כבר כמה פעמים והיחס נהדר, החדרים מקסימים, הכל דיסקרטי וממש נעים.

    אני מרוצה מאד, באמת כמו שהוא כותב "החדר הכעי שווה בפתח תקוה".

    עידו

    השבמחק

תודה עבור תגובתך.